Wartość dodana

Ciekawy blog internetowy skupiający informacje z sieci.

Auto zastępcze

brak komentarzy

W zgodzie z panującymi przepisami, każda osoba poszkodowana ma możliwość ubiegać się o przyznanie auta zastępczego. Auto zastępcze będzie służyło, aż do czasu pełnej naprawy uszkodzonego auta poszkodowanej osoby w wypadku samochodowym. Jeszcze kilka lat temu samochód zastępczy Bydgoszcz przysługiwał wyłącznie dla osób, które miały pracę wymagającą poruszania się własnym autem.

W teraźniejszych czasach samochód osobowy jest uważany za całkowicie podstawowe wyposażenie każdej rodziny. Nie musicie zatem specjalnie udowadniać potrzeby posiadania samochodu osobowego, ażeby posiadać prawo do otrzymania zastępczego pojazdu. Proponowane auto zastępcze Bydgoszcz jest dobrej klasy , a oprócz tego w dobrym stanie. Nie jest to zatem najwyższa półka, ale to auto spokojnie umożliwi wam bezpieczne i komfortowe przemieszczanie się po polskich drogach. Wszystkie opłaty związane z wypożyczeniem auta zostaną poryte przez ubezpieczyciela sprawcy wypadku. Nie musicie więc obawiać się narażenia na ogromne koszty sprawcy, gdyż to nie będą jego pieniądze. Bez wątpienia pośrednio w przyszłości on za to zapłaci wyższym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Nie musicie jednakże obawiać się, że poniesione koszty powiązane z uzyskaniem przez was samochodu zastępczego znacząco nadwyrężą jego domowy budżet.

Pojazd zastępczy Bydgoszcz przysługuje wam na nieszczęście tylko na okres naprawy waszego samochodu osobowego w warsztacie. Warto ze starannością pilnować tego terminu, gdyż ubezpieczyciel na pewno upomni się o dokument potwierdzający datę odebrania naprawionego samochodu osobowego z  warsztatu. Właściwie każdy dzień zwłoki z oddaniem samochodu zastępczego na nieszczęście będzie obciążał was finansowo. Ubezpieczyciel zapłaci za okres wypożyczenia auta zastępczego wyłącznie do dnia odebrania przez was naprawionego auta osobowego. Warto więc gruntownie przestrzegać tych terminów, ażeby wasze przeoczenie albo zaniedbanie nie skończyło się zapłaceniem kilkuset lub wręcz kilku tyś. pln za nic. Wielu kierowców najpierw decyduje się na oddanie auta zastępczego, a dopiero w późniejszym czasie wybierają się do warsztatu po własny samochód osobowy. Przestrzegając tej kolejności na pewno nie zapomnicie o obowiązku natychmiastowego zwrotu zastępczego auta osobowego.

Warto sprawdzić: pojazd zastępczy Bydgoszcz.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.