Wartość dodana

Ciekawy blog internetowy skupiający informacje z sieci.

Jak stworzyć poczytneg bloga

brak komentarzy

Ciężko wyobrazić sobie dzisiejszy internet bez blogów internetowych. Teraz znajdziemy blog niemal na prawie każdy zagadnienie, możemy przebierać w tysiącach stron. Potencjalny czytelnik ma prawo być bardzo wybredny, i skakać z jednej strony na drugą.

Co sprawia, że jedne są bardziej, a inne mniej popularne? Od tego, czy czytelnik zostanie na stronie zależy od paru czynników.
Pisząc bloga musimy zadbać o wiele rzeczy, elementarną sprawą jest z pewnością poprawność językowa i interpunkcyjna, a także stylistyczna. Ani jedna osoba nie preferuje czytać tekstów, w których roi się od błędów. 
Jednym z najważniejszych aspektów jest jednak wygląd strony – często to od tego zależy, czy ktoś zostanie u nas dłużej. Czysta, przejrzysta strona z estetyczną grafiką i wyraźną czcionką, a także łatwą nawigacją to coś, co stwarza, że preferuje się wracać.

Nie możemy zapomnieć na pewno o pomyśle – zastanówmy się czy polecam pisać bloga na ten sam, niejednokrotnie powielany zagadnienie, który znajdziemy na wielu innych wortalach? Ciężko będzie nam się wybić, a rywalizacja będzie dość znaczna. Warto poszukać czegoś nietypowego i niekonwencjonalnego, natomiast ważne jest abyś bardzo dobrze czuł się w poruszanym temacie – w końcu przy prowadzeniu bloga bardzo ważna jest regularność i wartość merytoryczna tekstów, ani jedna osoba nie woli czytać lania wody i owijania w bawełnę.
Dobra marketing i półrealistyczność to coś, co jest w cenie. Internauci dużo chętniej wybierają blogi popularne, mające stałych czytelników – zawarte na nich informacje wydają się być dużo bardziej wiarygodne. Pewne jest, że na samym początku ciężko będzie mieć pełno wyświetleń i grono czytelników, jednakże wszystko przychodzi z w pewnych sytuacjach.
 
Sprawdź tutaj: http://wypatroszone.piszecomysle.pl.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.